fbpx

Ungvarskiy Hotel

Спортклуб

Попередній
Далі

Етно-велнес готель «УнгварЪскій» запрошує до найкращого в Ужгороді спортивного залу, що є частиною оздоровчо-реабілітаційного центру. Тут кожен зможе досягти чудової фізичної форми, емоційного комфорту та отримати практичні спортивні навички!

До Ваших послуг два зали площею 400 м2, куди входять:
тренажерний зал – обладнано професійними тренажерами, за допомогою яких ви маєте можливість розвивати та тренувати всі м’язи та їх групи.
фітнес зал – просторе приміщення для занять східними єдиноборствами, CrossFit (вікіпедія) та ЛФК.

На базі всебічного аналізу поведінкових стереотипів та побажань гостя нами розробляється індивідуальна програма тренувань, яка також включає в себе рекомендації по харчуванню та відпочинку.

Протягом тренувального періоду здійснюється контроль за всіма показниками і відбувається кореляція навантажень. Ми гарантуємо краще самопочуття, більшу витривалість, сильніші м’язи, красиві форми і чудовий настрій! Під керівництвом наших інструкторів, Ви швидко відчуєте результативність занять.

*Наші зали оснащені найсучаснішим спортивним обладнанням, татамі, системами вентиляції, кондиціюванням, звуковою та візуальною технікою. Поряд душові та приміщення для переодягання.

Фотогалерея

Сервіс комплексу

Конференц - сервіс
Банкетно - фуршетні послуги
Оздоровчо - реабілітаційні програми
Спортивні командні збори
Закарпатські дегустації