fbpx

Ungvarskiy Hotel

УнгварЪска ресторація

Попередній
Далі

«УнгварЪска ресторація» – перший і найвідоміший етно-ресторан Ужгорода. Більшість унікальних страв в нашому ресторані готуються за старовинними рецептами етнічної Закарпатської кухні (яка включає в себе словацьку, угорську, румунську та чеську кулінарні традиції). Три вишукані зали (Основний розрахований на 120 місць, Ватра-тераса може одночасно прийняти до 50 гостей, Банкетний зал на 30 чоловік), а також робота колективу ресторану “УнгварЪскій”, забезпечать Вам домашнє тепло, комфорт і затишок. 

Додатково до послуг наших гостей Дегустаційний зал, де можна продегустувати закарпатські колекційні вина, мед, сири та наливки.

Основний зал

90 місць в класичному розміщенні

(до 100 для бенкетів, весіль).
Просторий вишуканий стильний зал, для оформлення інтер’єру якого використано натуральні традиційні матеріали – дерево, метал (ковка), цегла.

Тераса

50 місць в класичному розміщенні

до 50 (для бенкетів).
Легкий інтер’єр з етнічним колоритом та візуалізацією приготування м’ясних та інших страв на відкритому вогні. Відкрита влітку і засклена взимку.

Ресторан в готелі “УнгварЪскій”

VIP - зал

24 місця в класичному розміщенні

(30 для бенкетів)
Затишний окремий зал, чудово підходить для приватних заходів з невеликою кількістю гостей. Цікавий інтер’єр, старовинні фото, святкова сервіровка.

Дегустаційний зал

15 місць в класичному розміщенні

20 (для бенкетів).
Інтер’єр дегустаційного залу виконано в класичному стилі. Зал знаходиться під землею, що робить його особливо затишним у холодну пору і приємно прохолодним влітку.

Фотогалерея

Сервіс комплексу

Конференц - сервіс
Банкетно - фуршетні послуги
Оздоровчо - реабілітаційні програми
Спортивні командні збори
Закарпатські дегустації