fbpx

Ungvarskiy Hotel

Історія

Готель «УнгварЪскій» в Ужгороді збудовано подружжям Йоганном та Ілоною Артогі у 1876 році. Через 132 роки, в 2007-му, після повної реконструкції, Етно-велнес готель «УнгварЪскій» пропонує гостям затишні номери, дружній сервіс, традиційну закарпатську кухню та професійне оздоровлення.

На місці комплексу „УнгварЪскій” до другої половини ХІХ століття знаходився найдревніший парк Ужгорода – Підзамковий, де серед катальп, кипарисовиків, сакур, смерек, в’язів, сосен, і до сьогодні росте найстаріше дерево Ужгорода – 600-річний платан кленолистий.

Вважається, що його було посаджено у ХV столітті тодішнім володарем Ужгородського замку, італійським графом Другетом. Представники відомих феодальних родин тогочасної Європи, такі як Перені, Другетті, Гуньяді, Телекі, Ракоці, Віцманді, Плотені, Понграц відвідували парк, аби відволіктися від державницьких справ.

У 1874 році місцеве подружжя Йоган та Ілона Артогі почало роботу, і вже за два роки був відкритий „УнгварЪскій Готел”, який згодом став відомий як бальнеологічний курорт.

За проектом королівського інженера Берталана Лемера, тут була збудована мінеральна баня (купіль), а представник знаменитої династії дзвоноливарників Ференц Егрі, на замовлення власника, відлив чан для прийому лікувальних процедур, який зберігся до сьогоднішнього дня. Практично відразу мінеральні купелі готелю „УнгварЪскій” стали улюбленим місцем відпочинку гостей та жителів міста. Особливу популярність комплекс здобув наприкінці ХІХ століття, коли тут не тільки відпочивали, а й приймали вуглекислі, кремнисті, ропні ванни, які рятували від недуг, жіночих хвороб, малокров’я та катару шлунку.

Сервіс комплексу

Конференц - сервіс
Банкетно - фуршетні послуги
Оздоровчо - реабілітаційні програми
Спортивні командні збори
Закарпатські дегустації