Ungvarskiy Hotel

Booking details

Booking period

Check in

Planned check-in time *

Check out

Planned check-out time *

Check-in time: 13:00 Check-out time: 12:00. In case of early check-in or late check-out, an additional charge of 50% of the room rate will be charged.

Standard

895 uah/day

Standard +

995 uah/day

Triple

995 uah/day

Junior Suite

1550 uah/day

Suite

1950 uah/day

Apartments

2350 uah/day

Стандарт

Wi Fi

Телевизор

Душ

Спортзал

Баня

Cніданок

Паркінг

В етно-велнес готелі “УнгварЪскій” до ваших послуг зручні номери категорії Стандарт. Невеликий однокімнатний номер з одним великим або двома окремими ліжками (паркінг у вартості).
Телевізор з кабельним телебаченням, душ/туалет, міні-парфюмерія (без кондиціонеру). WI-FI

Стандарт +

Wi Fi

Телевизор

Душ

Спортзал

Баня

Cніданок

Паркінг

В етно-велнес готелі “УнгварЪскій” до ваших послуг зручні номери категорії Стандарт+. Однокімнатний номер з одним великим або двома окремими ліжками. Телевізор з кабельним телебаченням, душ/туалет, міні-парфюмерія (без кондиціонеру). WI-FI (паркінг у вартості)

Тримісний

Wi Fi

Телевизор

Душ

Спортзал

Баня

Cніданок

Паркінг

В етно-велнес готелі “УнгварЪскій” до ваших послуг зручні номери категорії Тримісний. Однокімнатний номер з трьома окремими ліжками. Телевізор з кабельним телебаченням, душ/туалет, міні-парфюмерія (без кондиціонеру). WI-FI (паркінг у вартості)

Напівлюкс

Wi Fi

Телевизор

Душ

Кондиціонер

Спортзал

Баня

Cніданок

Паркінг

Етно-велнес-готель “УнгварЪскій” пропонує вам комфортабельні номери Напівлюкс. Просторий номер (50 м2) розділений на дві зони – спальня з великим ліжком і вітальня: розкладний диван, крісло, столик, телевізор з кабельним телебаченням; душ/туалет (міні-парфюмерія, фен, халати, капці). Номери оснащені кондиціонером, холодильником (без мінібару) WI-FI (паркінг у вартості)

Люкс

Wi Fi

2 телевизори

Ванна

2 кондиціонери

Спортзал

Баня

Cніданок

Паркінг

Просторі 2 кімнатні комфортабельні номери площею 70 м2 (в окремому корпусі), відмінно підходять для спокійного родинного відпочинку або тривалого проживання. Номер по домашньому затишний і складається з передпокою, вітальні з розкладним диваном, спальні та ванної кімнати (міні-парфюмерія, фен, халати, капці). Люкси готелю “УнгварЪскій” оснащені також двома кондиціонерами, двома телевізорами. телефоном, холодильником (без мінібару) WI-FI, сейф на рецепції

Апартаменти

Wi Fi

2 телевизори

Джакузі

2 кондиціонери

Спортзал

Баня

Cніданок

Паркінг

Етно-велнес готель «УнгварЪській» для найвибагливіших клієнтів пропонує Апартаменти – просторий 2 кімнатний номер площею 80 м2 (хол, вітальня, спальня, ванна) з окремими виходами в “Карпатську баню” та ватра-терасу. Ванна кімната обладнана джакузі (міні-парфюмерія, фен, халати, капці), два широкофоматні плазмові телевізори, 2 кондиціонери, холодильник, телефон WI-FI, сейф на рецепції