fbpx

Ungvarskiy Hotel

Бані

Попередній
Далі

Бані етно-велнес готелю “УнгварЪскій” (Карпатська та Російська баня) – це традиційні слов’янські парні, виконані кращими закарпатськими майстрами. Використовуючи унікальну технологію “мурування на глині”, для банного комплексу “УнгварЪскій” було створено дві пічки-кам’янки, які принципово відрізняють наші парні від “будиночків” з фінськими металевими пічками, котрі деякі помилково називають банями. Наявність басейну і бювету з мінеральною водою в “Карпатській бані”, соляної кімнати в “Російській бані” – це те, що не залишить байдужим жодного цінителя банних процедур.

Російська баня

Ще здавна, наші предки надавали великого значення чистоті тіла, тож не дивно, що таке унікальне явище як Російська баня, з’явилася саме на територіях заселених слов’янами. На Закарпатті така традиційна баня прижилася нарівні з іншими видами лазень, деякі з них є унікальними (“УнгварЪска купіль”).

Доповнення “Російської бані” соляною кімнатою, дозволяє інтегрувати банні процедури в комплексні програми оновлення та реабілітації оздоровчого центру “УнгварЪскій”.

“Російська баня” включає в себе парну зону, соляну кімнату, зону відпочинку, діжки з холодною водою, роздягальню та душову. Парна розрахована на компанію до 15 гостей. Наша “Російська баня” – ідеальне місце для святкування днів народження, корпоративів та будь яких свят з кількістю гостей до 30 осіб.

Карпатська баня

Традиції гуцулів та русинів в поєднанні з багатством лісів та рік, цілющими травами та мінеральними водами, дали нам змогу створити на базі всіх цих ресурсів оригінальну і неповторну “Карпатська баню”. Оптимальне співвідношення температури і вологи в бані, карпатські трав’яні чаї та мед, дубові віники та солодощі, забезпечать нашим гостям приємний та корисний відпочинок.

“Карпатська баня” включає в себе зону відпочинку, парну, басейн з мінеральною водою, роздягальню та душову. Баня розрахована на компанію до 5 гостей (максимальна кількість 6 осіб).

УнгварЪска купіль

“УнгварЪска купіль” – це ексклюзивна послуга етно-велнес готелю “УнгварЪскій”, яка ще не залишила байдужим жодного нашого гостя, котрий мав нагоду випробувати на собі старовинний спосіб оздоровлення закарпатців. Купання в чанах (купелях), це регіональна варіація банної культури, за допомогою якої наш народ набирався сил, підтримував своє здоров’я і просто відпочивав.

“УнгварЪска купіль” розміщена на території комплексу і знаходиться на глибині 6 метрів під землею. Це створює неповторну атмосферу та заворожує відразу після заходу. За рахунок маси та спеціально розрахованої форми чану, тепло яке накопичується при підігріві води, передається організму рівномірно і проникає вглиб тіла, прогріваючи та підсилюючи загальний ефект від купання в мінеральній воді.

Сервіс комплексу

Конференц - сервіс
Банкетно - фуршетні послуги
Оздоровчо - реабілітаційні програми
Спортивні командні збори
Закарпатські дегустації